Parenting

Wózki dziecięce – w zestawie 3w1 czy osobno?

Wózki dziecięce – w zestawie 3w1 czy osobno?

Wózek 3w1 to ciekawy produkt, który zawiera w zestawie wózek głęboko – spacerowy oraz fotelik samochodowy dla dzieci o masie 0 – 13 kg. To atrakcyjne rozwiązanie dla rodziców, które zapewnia komfort i bezpieczeństwo w czasie podróży z maluszkiem. Przekonaj się, który proponowany zestaw spełni twoje oczekiwania.

Wygoda i bezpieczeństwo, a najważniejsze atuty posiadane przez wózki 3w1

Zdania, jeśli chodzi o zakup wózków 3w1 jest mocno podzielony. Niesłusznie! Na rynku można znaleźć wiele propozycji, które spełniają konieczne normy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o fotelik samochodowy. Wózki 3w1 posiadają liczne atuty, oto kilka z nich:

  • zestaw obejmuje gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy w pierwszej grupie wagowej;
  • wszystkie elementy do siebie pasują, zatem na podwoziu wózka można zamontować zarówno gondolę, jak i fotelik samochodowy;
  • wspomniana kompatybilność pozwala przewozić dziecko przodem i tyłem do kierunku jazdy;
  • spora część modeli charakteryzuje się niską wagą i atrakcyjnym designem;
  • wiele fotelików samochodowych posiada wysokie noty w teście ADAC;
  • komplet ten można uzupełnić o liczne akcesoria, które ułatwiają opiekę nad maluchem.

Wózek wielofunkcyjny czy osobno?

Wózki wielofunkcyjne wyróżnia wysoka uniwersalność i szeroki wachlarz zastosowań. Dzięki temu produkt można dopasować do potrzeb dziecka, jak i rodzica. Zestaw ten pozwala w dość szybki i nieskomplikowany sposób podróżować z maluchem. Uwagę zwracają nowoczesne modele, które posiadają atrakcyjny design oraz duże i skrętne koła. Umożliwia to wygodną podróż w każdych warunkach miejskich, jak i wiejskich bezdrożach.

Natomiast zakup wózka osobno to rozwiązanie pod wieloma względami mało atrakcyjne. Wymaga zazwyczaj znalezienia trzech różnych produktów, które mogą do siebie nie pasować. Konieczne również może się okazać kupno dodatkowych akcesoriów w postaci adapterów, które umożliwią połączenie choćby podwozia wózka z fotelikiem. Dodatkowo design i kolorystyka kupowanych osobno produktów może się znacznie różnić, co może drażnić osoby ceniące estetykę.

Wózki 3w1 i znacznie więcej

Zakup wózka to spore wyzwanie dla rodzica, który poszukuje bezpiecznego i komfortowego produktu dla swojego dziecka. Wiele ciekawych propozycji posiada w swojej ofercie sklep KinderPrams, gdzie można znaleźć różne modele wózków 3w1 lub 4w1: https://kinderprams.pl/pl/menu/wozki-3w1-158.html. Uwagę zwraca wysoka jakość proponowanych produktów, które są sygnowane przez znane i cenione marki – Cybex, Joolz, Anex, Bebetto czy Kinderkraft. Tutaj z pewnością każdy klient znajdzie odpowiedni produkt dla siebie i maluszka!

Udostępnij