ebrzuszek.pl

Parenting i Rodzicielstwo

Uroda

Najbardziej przydatne akcesoria do dbania o urodę – znasz je?

Najbardziej przydatne akcesoria do dbania o urodę – znasz je?

Nie tylko same kosmetyki są potrzebne, aby dbać o urodę! Żyjemy w mocno konsumpcyjnych czasach, kiedy cały czas pojawiają się nowe produkty. Wszystkie przekonują nas, że są nam bardzo, bardzo potrzebne! Półki sklepowe pękają w szwach, z każdej strony docierają do nas reklamy, a wszystko wydaje nam się piękne i użyteczne. jak w tym wszystkim odnaleźć to, co naprawdę jest wartościowe? Oto gadżety i akcesoria, które warto mieć w swojej kosmetyczce!

Akcesoria do dbania o włosy – co warto mieć?

Zacznijmy od pielęgnacji włosów. Tutaj mamy naprawdę całą masę ciekawych gadżetów do dbania. Przede wszystkim są to szczotki oraz gumki. Warto wybrać takie, które nie szarpią włosów i ich nie niszczą. Tak więc szczotka najlepsza będzie typu paddle brush, a gumki z satyny lub jedwabiu! Kolejna rzecz, już mniej popularna, to masażer do skóry głowy. To naprawdę działa! Ma on za zadanie pobudzić cebulki włosów, przyspieszyć wzrost, a także po prostu nasz zrelaksować.

Akcesoria do dbania o twarz – co warto mieć?

W tej kategorii również znajdziemy wiele opcji, ale nie są one wszystkie potrzebne. Jeśli szukasz więc czegoś użytecznego, to skup się np. na urządzeniach do oczyszczania twarzy. Jest to np. szczoteczka soniczna lub peeling kawitacyjny. Naprawdę świetnie oczyszczają twarz, a przy tym ją ujędrniają, wygładzają i pozwalają zwalczyć zaskórniki! Oprócz tego, zainteresuj się rollerami do twarzy oraz innymi masażerami. Są one przeznaczone do głębszego wtaczania kremów i substancji odżywczych w skórę, ale także pobudzają krążenie krwi i ujędrniają, przy czym zwalczają zmarszczki!

Jakie inne gadżety do dbania o urodę warto mieć?

Wiele przydatnych informacji o pielęgnacji znajdziesz tu: salonurody-lochow.pl. Jeśli chodzi o inne super gadżety, to pomyśl np. o szczotce do masażu na sucho. Służy ona do “czesania” ciała. Taki masaż ujędrnia skórę, zwalcza cellulit, a także jest rodzajem peelingu. Taki zabieg można wykonywać codziennie i daje on naprawdę spektakularne efekty. Oczywiście do wszystkiego trzeba mieć cierpliwość i wytrwałość.

Nic nie da nam efektów po jednym użyciu! Dlatego zamiast kupować całą masę gadżetów i ciągle je zmieniać, lepiej dać jednemu szansę przez dłuższy czas. Wtedy możemy naprawdę ocenić, czy coś działa, czy też nie! Jeśli wybierzesz coś z naszych poleceń, to na pewno uda Ci się osiągnąć super efekt. Jednak pamiętaj o regularnym stosowaniu!

Udostępnij